Tai aukšto intensyvumo treniruotė, kurios metu ritmingai šokama ant specialios platformos, vadinamos "stepu". Treniruotės metu ypatingas krūvis tenka kojoms, taip pat lavinama širdies, kvėpavimo sistema, bei aktyviai deginamos kalorijos.

Tai žemo intensyvumo treniruotės, kurios gerina sąnarių paslankumą, raiščių elastingumą, raumenų balansą, koordinaciją bei ištvermę.

Step Aerobika

Pilates

Asmeninės Treniruotės

Nuotolinės Treniruotės

Karantinas mus išmokė sportuoti nuotoliniu būdu. Mums taip patiko, kad nuotolines treniruotes tęsiame iki šiol. Jeigu esi žmogus, kuris nori sportuoti, bet negali, nenori vykti iš namų, tai šios treniruotės tau! Nuotolinės treniruotės vyksta per zoom platformą, vienu klaviatūros paspaudimu gali atsidurti studijoje gyvai su visa grupe ir mėgautis pilateso treniruote.

Vienas pagrindinių ir didžiausių skirtumų tarp grupinės ir asmeninės treniruotės, tai jog trenerio akys nukreiptos ne į keliolika žmonių vienu metu, o tik į Jus. Jeigu neturite jokio supratimo kaip atlikti pratimus, norite lankyti grupines treniruotes, bet dar baiminatės, kad pratimus darysite neteisingai, tai šios treniruotės gali būti puiki pradžia Jums.

Laikysenos Įvertinimas

Prieš pradedant lankyti asmenines ar grupines pilates treniruotes, rekomenduojama atlikti laikysenos įvertinimo testą. Tai kasdienių, nesudėtingų judesių diagnostika. Remiantis gautais rezultatais nustatome jūsų kūno stipriąsias ir silpnąsias vietas.